FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
REKLAMACJA - WYMIANA 


PYTANIA ? - WARTO SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ: +48 518-804-313

Twoja przesyłka uległa uszkodzeniu lub jest niekompletna?. Bez obaw! Twoje wadliwe produkty wymienimy na nowe!.

Bardzo rzadko może się zdarzyć, że w trakcie transportu paleta uległa małemu bądź większemu uszkodzeniu, powodując w rezultacie, że w przesyłce znajduje się wówczas jedna lub kilka wadliwych sztuk. Firma Maja zapewnia bezproblemową wymianę uszkodzonych produktów na nowe w ciągu kilku dni (czas może być dłuższy w zależności od przygotowania produktu). Uszkodzona przesyłka może zostać przez Ciebie odebrana bez jakichkolwiek obaw, ponieważ używając pozostałych produktów, które nie uległy uszkodzeniu, możesz rozpocząć już pracę!. Jedyne co należy zrobić to spisać protokół uszkodzenia i zrobić kilka zdjęć. Po przesłaniu do nas protokołu z kilkoma zdjęciami, w ciągu kilku dni dostaniesz całkowicie nowe elementy!. Nie musisz czekać ani obawiać się rozpatrzenia decyzji od przewoźnika, ponieważ to my składamy reklamację, a Ty dostajesz nowe wymienione produkty bez zbędnego oczekiwania.

Klienci Indywidualni (Wersja uproszczona).

Informacje ogólne.

1. Proces reklamacji został uproszczony tak, aby zapewnić ochronę, bezpieczeństwo, oraz wygodę klientom indywidualnym i firmą kupującym bezpośrednio na stronie www.firmamaja.com oraz partnerom. Wszystkie przesyłki są w pełni ubezpieczone a wady, które zazwyczaj powstają w trakcie niewłaściwego transportu zdarzają się bardzo rzadko. Szacujemy, że uszkodzeniu ulega 1 na 150 palet.

2. Każda przesyłka zabezpieczona jest taśmami, folią (niekiedy listwami drewnianymi, kartonami). Jeżeli na magazynie, w trakcie załadunku, rozładunku itp. stwierdzi się uszkodzenie m.in. pęknięcia produktu, wadliwe elementy zostaną wymienione na nowe lub zostanie zwrócona wartość za uszkodzone produkty poprzez korektę faktury i zwrot środków.

3. Ważne jest aby w przypadku dostaw kurierskich stwierdzić uszkodzenie przy kurierze, oraz spisać protokół szkody. To nie tylko przyśpieszy wymianę produktów na nowe, ale również uwiarygodni, że wada nie powstała w skutek złego montażu, czy chociażby w trakcie przenoszenia przez klienta po odebraniu przesyłki. Po spisaniu protokołu należy przesłać protokół na adres e-mail biura z opisem szkody, dołączeniem kilku zdjęć oraz propozycją rozwiązania problemu.

4. Pamiętać należy, że wadą nie jest objęte złe zagospodarowanie produktów, nieumiejętny montaż itp. Każdy klient powinien zapoznać się z informacjami na stronie gwarancji: GWARANCJA, gdzie opisano dokładniej proces reklamacji.

5. Przesyłka z zewnątrz została uszkodzona np. w w trakcie transportu i nie ma pewności czy w środku palety nie będzie dodatkowych uszkodzeń?. W takim przypadku Firma Maja proponuje, aby każdy klient wstrzymał się z wysłaniem protokołu szkody do czasu aż rozpakuje przesyłkę i sprawdzi całą zawartość. Ten czas nie powinien trwać dłużej niż 14 dni.

Email: biuro@firmamaja.com

"Wady" niepodlegające uznaniem reklamacji.

1. Co nie jest uznawane za wadliwe ?.

a. Lekkie otarcia w trakcie transportu przylegających do siebie produktów. Jest to całkiem normalne, a same otarcia w późniejszym czasie zanikają.

b. Biały nalot (wykwit), który ulega z czasem całkowitemu zaniknięciu.

c. Lekkie rysy, oraz minimalne ubytki produktów lakierowanych, impregnowanych (zawsze dokładany jest do zamówienia darmowy korektor/impregnat do samodzielnego zamalowania, podmalowania otarć itp.).

d. Odcienie w produktach, które są zjawiskiem naturalnym i wynikają z procesu produkcji. Zwłaszcza jeżeli kupujący zakupi produkty w różnych odstępach czasowych lub łączy ze osobne 2 lub więcej produktów.

e. Produkty, które zostały dodane gratisowo lub więcej niż zamówiono (często dodajemy do zamówień więcej np. palisady, gazony, kostki brukowe, obrzeża, daszki oraz czapki betonowe, darmowe lakiery oraz farby i wiele więcej). Wszystko po to, aby wyeliminować problem z brakiem w przypadku uszkodzeń.

f. Różnice w strukturze produktu np. więcej lub mniej widocznego kruszywa (ułożenie/pory).

Firma Maja Raszów Sklep
Firma Maja Raszów Sklep
×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.