FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
FIRMA MAJA - USŁUGI DODATKOWE


Opcje dodatkowe do zamówień

Skorzystaj z dodatkowych poniższych usług:

obrzeza_ogrodowe_palisadowe_kwadratowe.htm

Ekspresowa wysyłka

220.00 zł Szt. z VAT

obrzeza_ogrodowe_palisadowe_kwadratowe.htm

Powiadomienie Zdjęciem

8.00 zł Szt. z VAT

obrzeza_ogrodowe_palisadowe_kwadratowe.htm

Kolorowe Opakowanie - Prezent

25.00 zł Szt. z VAT

Ekspresowa wysyłka

Wysyłka w ciągu 7-10 dni roboczych

Szybsza wysyłka zamówionych produktów, oraz priorytetowa dostawa w całej Polsce. Opcja wysyłki ekspresowej polega na skompletowaniu, oraz dostarczeniu zamówienia poza kolejnością produkcyjną w możliwie najkrótszym czasie (5-10 dni roboczych). Oznacza to , że składając zamówienie „Firma Maja” będzie dążyć do jeszcze szybszego wyprodukowania, przesunięciu na rzecz tego zamówienia terminu innych standardowych dostaw, a w rezultacie dostarczeniu do klienta zamówionych produktów nawet w ciągu 2 dni (niekiedy plan produkcji może zostać zmieniony pod złożone zamówienie). W przypadku zakupu kilku palet, przesyłka może zostać podzielona na 2 dostawy, pierwsza partia (paleta/y) dotrze jak najszybciej, natomiast druga partia niezwłocznie po przygotowaniu, bez dodatkowych kosztów mimo 2 oddzielnych dostaw.

Ważne - Ekspresowa Wysyłka

Niektóre produkty zwłaszcza impregnowane, ozdobne lub lakierowane, nie będą mogły być dostarczone w ekspresowym terminie, może tak się zdarzyć w przypadku gdy zamówiony produkt nie znajduje się na stanie, a jego wyprodukowanie zajmuje więcej czasu, jest zbyt „świeży” do szybkiej wysyłki np. w okresie zimowym, nastąpiła awaria sprzętu produkującego lub produkty nie są w pełni gotowe. Priorytetem jest zachowanie wysokiej jakości, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z zapytaniem o możliwość takiej wysyłki dla danego produktu. Jeżeli po wybraniu przesyłki ekspresowej produkty nie zostaną wysłane w ciągu 7 dni roboczych, koszt za tą opcję zostanie zwrócony.


Powiadomienie Zdjęciem

Zdjęcie Przed Wysyłką

Usługa polega na otrzymaniu kilku zdjęć gotowych produktów ze złożonego zamówienia przed ich wysyłką. Każdy zamawiający ma możliwość obejrzenia zamówionych produktów, wprowadzenia ewentualnych poprawek lub zgłoszenie sugestii przed ich wysłaniem. Jest to wygodna opcja w przypadku zamówienia różnych imitacji drewna, imitacji kamienia, figur ozdobnych itp. lub kiedy zamawiający chciałby mieć 100% pewność poprawności swojego zamówienia.

Kolorowe Opakowanie - Prezent

Wysyłka w wielu kolorach

Wysyłka produktów w kolorowej folii to idealne rozwiązanie dla osób chcących zrobić niespodziankę swoim bliskim osobą. Wybierając tą usługę, dodatkowo oprócz foli przeźroczystej cała paleta zostanie owinięta folią w wybranym kolorze, tworząc barwnie jednolitą bryłę. Jeżeli klient zamawia kilka palet wówczas dla każdej może z osobna wybrać inny kolor. Dostępne kolory: czerwony, żółty, zielony, różowy, oraz niebieski, wybrany kolor należy podać w uwagach w polu formularzu.

Uwaga! W przypadku złożenia zamówienia z wybraniem opcji przedpłaty, takie zamówienie jest widoczne w systemie dopiero po jego opłaceniu i zaksięgowaniu!

×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.