FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
FIRMA MAJA - O NAS 


Informacje o Firmie Maja

Co nas wyróżnia ?

Jak produkujemy ?

Kostka Brukowa Domino


Gazony Prostokąt Wielki


Obrzeża Palisadowe Kwadrat


Obrzeża Takota


Gazony Prostokąt Duży


Kostka Brukowa Paladyn


Informacje o firmieFIRMA MAJA PRODUCENT WYROBÓW BETONOWYCH:


Firma "Maja" Producent Wyrobów Betonowych Patrycja Świt-Zawadzka, Zbigniew Świt, Józef Świt Spółka Jawna

Siedziba:
Raszów 7
58-400 Kamienna Góra
Nip: 614-161-36-01
Regon: 384623143

POLSKA FIRMA RODZINNA

Firma Maja dostarcza swoje produkty na terenie całej Polski bez względu na rejon.


Firma Maja

Nowoczesny sprzęt produkcyjny

Firma Maja

Przystosowana hala produkcyjna

Firma Maja

Dojrzewalnia produktów pod zadaszeniem

Firma Maja

Stała kontrola jakości

Od Wielu Lat Razem

Ponad 30 lat doświadczenia

Firma Maja prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od wielu lat. Naszym głównym celem jest dostarczanie produktów przede wszystkim estetycznych, czyli ładnie wyglądających pod względem wizualnym, gładkich strukturalnie i wyjątkowych, które odróżnią nas od innych firm i staną się naszą wizytówką, Trwałych i odpornych, aby nasza praca dawała przyjemność każdemu użytkownikowi jak najdłużej. Stawiamy, na jakość, rękodzieło, modne i wyjątkowe barwy oraz zapewniamy bardzo dobrze zabezpieczone produkty w transporcie. Nasze zaangażowanie i doświadczenie pozwala potwierdzić, że Polskie produkty produkowane przez Firmę Rodzinną są wyjątkowe. Zobacz Politykę Jakości.

Wspólny Sukces!

Za nasz sukces podziękowania należą się naszym klientom!

To właśnie Wy nasi wspaniali klienci najbardziej przyczyniacie się do sukcesu naszej firmy. Dzięki waszemu zadowoleniu z naszych produktów, chcemy ciągle poszerzać ofertę, starając się zrozumieć i ciągle na nowo zaspokajać wasze potrzeby, a wszystko to w sposób etyczny i odpowiedzialny. Czyli tak jak robimy to od zawsze!

Firma Maja Logo
Firma Maja Polska

Polska Firma

Ważne cele

Jesteśmy oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

Made in Poland

Czy wiesz że...

Podobnie jak w przyrodzie (zamknięty obieg materii) - nasza osobista sytuacja finansowa jest ściśle powiązana z sytuacją gospodarczą Kraju?. Jeżeli kondycja finansowa Kraju jest dobra my również to odczuwamy. Kupując Polskie produkty m.in. firmy "Maja" również przyczyniamy się do lepszego życia, nasza pensja będzie wyższa, zmniejszy się bezrobocie, polepszy się jakość szkolnictwa, służby zdrowia, oraz bezpieczeństwa..

590 Powodów
590 Powodów

Firma Rodzinna

Jesteśmy z tego dumni!

Osiągnięcie w kraju stanu, w którym firma rodzinna będzie czuła się dumna z własnej rodzinności i będzie powszechnie świadoma korzyści z tego wynikających. Stan, w którym konsumenci będą wybierali produkty świadomie od firmy rodzinnej z pełnym zaufaniem, co do najwyższej jakości.

Rodzinna marka

Wyprodukowano w firmie rodzinnej

Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

Firma Rodzinna
Firma Rodzinna

×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.