FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
FIRMA MAJA - POLITYKA JAKOŚCI 


Główne Cele Firmy Maja


Zapewnienie produktom optymalnej temperatury/wilgotności w czasie produkcji, oraz w trakcie ich "dojrzewania" sprawia, że stają się one nie tylko mocne, ale również trwałe, służąc przez wiele lat. Produkty Firmy "Maja" produkowane są wyłącznie w przystosowanej hali, a następnie przechowywane w wyznaczonych do tego miejscach.Dbamy o to co tworzymy i dlatego wiemy, że w początkowej fazie stosując ochronę m.in. przed słońcem, opadami, zbyt niskimi lub wysokimi temperaturami, nasze produkty zdobią posesje przez długi czas.

Estetyka Produktów

Gładsze to nie tylko mocne.

Każdego dnia staramy się, aby nasze produkty przynosiły zadowolenie wielu naszym klientom. Głównym celem jaki sobie stawiamy jest tworzenie produktów „Gładszych”, mocnych i trwałych, czyli takich, jakich oczekują od nas klienci. Każdy produkt przed trafieniem na rynek jest sprawdzamy i oceniany zwłaszcza pod kątem estetyki. Używamy wyłącznie sprawdzonych wysokiej, jakości materiałów, aby mieć pewność, że znajdą one uznanie klientów. Są one naszą wizytówką oraz zaproszeniem na skorzystanie z naszej oferty w przyszłości. Poniżej przedstawiamy nasze główne priorytety oraz jakich "wad" w swoich produktach unikamy.

Firma Maja Polska

Jak produkujemy ?

Kostka Brukowa Domino


Gazony Prostokąt Wielki


Obrzeża Palisadowe Kwadrat


Obrzeża Takota


Gazony Prostokąt Duży


Kostka Brukowa Paladyn


Co powiesz na takie różnice?


1). Gazon Półksiężyc.


2). Palisada Ring.


3). Obrzeża ogrodowe.


4). Obrzeża palisadowe kwadrat oraz palisada ring wysoka.

Kilka przykładów zastosowania i różnicy naszej polityki jakości

1).

"Gładsza" struktura pozwala na uzyskania wyraźniejszych elementów dekoracyjnych np. takich jak fazki, które mają zdobić produkt.

Firma Maja Logo
2).

"Szczelniejsza" struktura, dzięki której można znacznie wydłużyć żywotność produktu. Produkt nie będzie kruszył się po 1-2 latach. Dlatego większość naszych produktów ma w standardzie 6 lat gwarancji.

Firma Maja Logo
3).

Dzięki gładszej strukturze wygląd produktu jest znacznie estetyczny.

Firma Maja Logo
Ad1).

Przykład braku zastosowania takiej masy. Brak podkreślenia elementów dekoracyjnych. Produkt wygląda jak "gruz".

Firma Maja Logo
AD2).

Produkty "kamieniste" często ulegają szybszemu wykruszaniu się. Takie produkty mogą rozpadać się już po 1 roku. Brak "szczelnej" masy powoduje znaczne odpadanie kruszywa zwłaszcza w wilgotnych miejscach.

Firma Maja Logo
AD3).

Porowata powierzchnia nie podkreśla np. ozdobnych fazek.

Firma Maja Logo

Przykładowe Różnice


Więcej Zdjęć W Galerii
×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.