FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
FIRMA MAJA - DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW 


TERMINY DOSTAW I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Obecny okres jesienno-zimowy wydłuża czas oczekiwania na daszki, czapki (nie dotyczy płaskich), imitacje drewna i pigment+ (produkty lakierowane).


Dostępność

Ogólne informacje o terminach i sposobie realizacji zamówień

Firma Maja posiada w swojej ofercie około 1000 produktów własnych, które dostarcza w każdy rejon Polski. Biorąc pod uwagę fakt, że obsługiwanych klientów każdego roku przybywa, a bogata oferta kształtów, kolorów i usług obejmuje dostawy w każdy rejon, większość produktów powstaje na bieżąco z możliwie najkrótszym czasem i wyłącznie w zgodzie z polityką jakości. Cieszymy się, że nasi klienci świadomie wybierają lepszą jakość, prosimy pamiętać, że jakość wymaga czasu, a niekiedy nawet indywidualnego podejścia.

Informacja o dostępności produktu na jego stronie są podawane szacunkowo i mogą się różnić w zależności od typu produktu, sposobie jego przygotowania, wybranych opcjach dodatkowych, oraz zamówionej ilości. Firma Maja stara się realizować zamówienie jak najszybciej i nie dłużej niż jest to konieczne.

Wpływ na dłuższą realizację zamówienia może mieć kilka czynników:

I. Im większe urozmaicenie zamawiającego (w szczególności po kilka sztuk każdego koloru, pojedynczych sztuk itp.) tym dłuższy czas oczekiwania na jego realizację.

II. Imitacje drewna, kamienia, figury ozdobne itp. są przygotowywane indywidualnie i tylko pod klienta (sztuka ręczna) , sam proces takiego przygotowania w zależności od zamówionej ilości może być dłuższy, warunki dla odparowywania betonu, impregnatów i lakierów muszą być odpowiednie dla zachowania trwałości i końcowego efektu.

III. Daszki, czapki betonowe, korytka klasyczne oraz inne produkty arylowane są pokrywane specjalnymi farbami przy użyciu urządzenia nakładającego równo dany kolor. Taki produkt również musi odparować i zostać pokryty wyłącznie na zewnątrz na specjalnie przygotowanym placu. Zła pogoda, a w szczególności długie opady deszczu mogą uniemożliwić szybsze pokrycie takimi farbami wydłużając czas realizacji zamówienia.

IV. W okresie jesienno - zimowym od listopada do końca marca proces wiązania betonu jest znacznie wydłużony. Dla odpowiedniego utwardzenia betonu pozostaje on dłużej w dojrzewalni, aby było możliwe jego wysłanie w sposób niezagrażający jego uszkodzeniu.

V. Awaria sprzętu produkcyjnego (większość podzespołów zamiennych znajduje się w zapasie, są jednak elementy elektroniczne, które potrafią być niedostępne przed dłuższy okres czasu).


Podany termin realizacji danego produktu jest SZACUNKOWY i nie może być taki sam dla każdego złożonego zamówienia, na termin wpływa kilka czynników min., jest zależny od zamówionej ilości oraz stanu magazynowego. Zamówienia składające się z kilku różnych pozycji (od 5) lub zawierające po kilka sztuk są realizowane z wydłużonym czasem (jeżeli nie są obecnie dostępne na stanie).


Zadzwoń do Nas Nr: 518804313

Średni czas dostawy dla wybranych produktów w trakcie trwania sezonu:

I. Podstawowe kolory, które są zazwyczaj na stanie: szary, grafitowy, ciemny brąz. Kolory na zamówienie: żółty, jasny brąz/toffi, pomarańczowy, mix kolory, zielony.

II. Gazony, palisady, obrzeża ogrodowe: około 6-14 dni roboczych (dla ilości minimum 3 palety). Mniejsza ilość w zależności od stanu magazynowego może wynosić tyle samo lub około 30-45 dni. Jeżeli zamówiona ilość jest na kilka-kilkanaście sztuk, wówczas zamówienie zostanie wyprodukowane w połączeniu z innym (większym).

III. Imitacje drewna, kamienia, figury, daszki oraz czapki: 30-60 dni roboczych (dla ilości minimum 1 paleta).

IV. Kostki bukowe, płyty wibroprasowane, płyty ażurowe, obrzeża do kostek brukowych: ok 21-60 dni roboczych (dla ilości minimum 160 m2). Mniejsza ilość możliwa wyłącznie przy realizacji innego większego zamówienia.

V. Produkty z edycji limitowanej są produkowane z wydłużonym czasie, podanym na stronie danego produktu. Więcej o edycji limitowanej TUTAJ.

Firma Maja Raszów Sklep

1 - Szacunkowy termin produkcyjny danego produktu (co ile dni produkowany).

2 - Szacunkowy termin dostawy po uwzględnieniu: wyschnięcia produktu, przygotowania przesyłki i czasu dostawy.

Termin realizacji zamówień ulega ciągłym zmianą!. Skraca się w przypadku planowanej najbliższej produkcji danego produktu lub wydłuża po jego zakończeniu. Obecnie większość produktów, produkujemy pod zamówienie.

Powiązane tematy:

Polityka Jakości

Dostawy

Jak Zamówić?

Promocje


×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.