FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
FIRMA MAJA - EDYCJA LIMITOWANA


PRODUKTY Z OFERTY LIMITOWANEJ

Wstęp

Co to jest Edycja limitowana?

Edycja limitowana produktów firmy „Maja” to oferta nowo powstałych produktów, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane dla powtarzających się zapytań naszych klientów. Niektóre dotychczasowe produkty zostały zmodyfikowane i wprowadzone do oferty (zgodnie z polityką jakości) tworząc w ten sposób pełnowartościowy produkt w ofercie limitowanej.

Symbol "EL" przy nazwach produktów

Produkty z edycji limitowanej oznaczone symbolem EL są produkowane w ograniczonych ilościach co oznacza, że ich stan magazynowy może się różnić i ewentualna dostępność oraz termin realizacji powinny zostać uzgodnione telefonicznie przed dokonaniem zakupu.

Pamiętaj, że w przypadku pilnej potrzeby zakupu produktu z edycji limitowanej może okazać się, że nawet ekspresowa dostawa nie będzie możliwa, a czas oczekiwania na wybrany produkt może być znacznie wydłużony. Przed zakupem prosimy upewnić się jaki jest czas realizacji zamówienia, podając nazwę produktu, kolor oraz ilość.


Zadzwoń do Nas Nr: 518804313

Najczęściej zadawane pytania:

- Czy produkty obecnie oferowane w edycji limitowanej będą dostępne w przyszłości ?
Tak, ale ich dostępność będzie ograniczona do momentu wprowadzenia ich jako produkt stały.

- Jaki jest czas oczekiwania na produkty z edycji limitowanej?
Ich dostępność zależy od stanu magazynowego, należy skontaktować się z działem sprzedaży aby uzyskać szacunkowy termin realizacji zamówienia na dane produkty. Większość takich produktów produkowana jest wyłącznie na zamówienie.

- Czy EL są objęte gwarancją ?
Tak, ich gwarancja nie różni się niczym od pozostałych produktów.

Firma Maja Raszów Sklep

1 - Powyższy skrót "EL" oznacza produkt w Edycji Limitowanej


×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.