FIRMA Logo Maja MAJA

Kup Teraz - Zapłać Później SZCZEGÓŁY
ZWROTY TOWARU 


PYTANIA ? - WARTO SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ: 518804313

Pamiętaj! Zwrot ciężkich produktów wiąże się z dużymi kosztami. Prosimy o przemyślane zakupy aby uniknąć niepotrzebnych kosztów. Dziękujemy!

Promocja dzięki której ZAMAWIAJĄC NA STRONIE: WWW.FIRMAMAJA.COM koszt za dostawę wynosi 220 zł (lub zgodnie z promocją) bez względu na zamówioną ilość (szczegóły), polega na tym, że każdy zamawiający płaci wyłącznie za pierwszą paletę w ramach jednego zamówienia, koszt wysyłki następnej palety lub palet pokrywa „Firma Maja”.

W przypadku nieodebrania lub zwrotu przesyłki w ilości jednej lub kilku palet, zostanie naliczona kwota 2x po 220 zł za każdą paletę (wysyłka do zamawiającego, oraz zwrot do Firmy Maja) !. Jest to spowodowane tym , że firma kurierska wykonując usługę obciąża kosztami za wysyłkę, oraz zwrot od każdej palety w obydwie strony!. Promocja, która polega na pokryciu kosztów wysyłki każdej kolejnej palety liczy się wyłącznie w przypadku odebrania przesyłki przez zamawiającego bez dokonywania zwrotu.

Szczegóły

1. Informacje ogólne.

1. Składając zamówienie prosimy o przemyślane zakupy. Kompletowanie, zabezpieczanie towaru zajmuje dużo czasu, oraz zużywa wiele materiału. Pamiętaj, że nie każdy musi zamówić taką samą ilość, dlatego zwrócona przesyłka będzie musiała być przepakowana przez firmę Maja zanim trafi do innego zamawiającego.

2. W przypadku wysłania towaru w niewłaściwym kolorze, kształcie, ilości itp. z winy Firmy Maja, koszty wysyłki i zwrotu ponosi wyłącznie Firma Maja. Jeżeli pomyłka nastąpiła z winy zamawiającego niestety te koszty musi pokryć zamawiający.

3. Przesyłki za pobraniem w przypadku braku odebrania przez zamawiającego z jego winy również obciążają zamawiającego. Jeżeli przesyłka za pobraniem nie została odebrana z winy Firmy Maja np. zapakowany niewłaściwy towar to koszty wysyłki i zwrotu ponosi wyłącznie Firma Maja.

4. Pełny REGULAMIN dostępny jest na każdej stronie.

5. Każdy zamawiający ma prawo zrezygnować z zakupu i dokonać zwrotu zgodnie z prawem, oraz regulaminem sklepu. W przypadku chęci zwrotu Firma Maja może pomóc w zorganizowaniu odbioru wysłanych produktów własnym kurierem według cennika zwrotów.

6. Zamawiający może zorganizować i odesłać odebrane zamówienie własnym transportem na swój koszt. Zostanie wówczas naliczona jedynie wysyłka w kwocie 220 zł za każdą wysłaną paletę w jedną stronę.

7. Pamiętaj, że przesyłki o wadze 1200 kg są dostarczane wraz z rozładunkiem, ale ponowne ich załadowanie przy użyciu paleciaka i windy jest niemożliwe, ze względu na ograniczenie możliwości przez siłowniki windy podniesienia tak dużej wagi.

2. Zwroty jak zrozumieć koszty?.

1. Zamówienie i zwrot jednej palety.

a. Według cennika koszt wysyłki wynosi 220 zł, kiedy zamawiający postanowi dokonać zwrotu lub nie odbierze przesyłki wtedy paleta jest zawracana co daje 2 x 220 = 440 zł łącznie w obydwie strony!.

2. Zamówienie i zwrot kilku palet.

a. Zamawiając przykładowo 3 palety zamawiający ponosi koszt wysyłki 220 zł, lub zgodnie z promocją (firma Maja opłaca 2 pozostałe palety i tym samym w ramach promocji dokłada pozostałą kwotę, łącznie transport wyniesie 660 zł). W przypadku zwrotu wysyłka naliczana jest ponownie 3 x 220 = 660 zł co łącznie daje wartość 1320 zł (3 palety w jedną i 3 palety w drugą stronę)

3. Uwaga! Kwota wysyłki, a tym samym zwrotu za każdą paletę nie obejmuje ceny promocyjnej!. Zgodnie z warunkami promocji.

Firma Maja Raszów Sklep
Firma Maja Raszów Sklep

Wszystkie Produkty Firmy Maja Cała Oferta

Lista Produktów "Maja"

Zobacz Produkty
×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.