FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
FIRMA MAJA - WKRÓTCE DOSTĘPNE 


Produkty Które Znajda się W Ofercie

2 WZORY W DUŻYM ROZMIARZE

Idealne na taras oraz ścieżki

Płytka Betonowa „Karo” oraz „Ryfla” to dwie duże pyty betonowe ze wzorami o wymiarach 40x40 cm oraz grube na 5cm. Ten rodzaj płytek betonowych idealnie nadaje się na ścieżki, aleje, tarasy itp. miejsca. Wzór płytki „karo” jest każdemu dobrze znany gdyż jej środek przypomina symbol z kart natomiast „ryfla” dzięki swojej strukturze jest stabilna i pewna w trakcie chodzenia...

Wkrótce Dostępne
Płytka 40x40 ze wzorkami

GAZON OGRODOWY CUKIEREK

Ciekawy pomysł na donicę

Gazon Ogrodowy „Cukierek” to bardzo znany i klasyczny kształt gazonu dość często stosowany do wznoszenia murków oraz ekranów przy dużych autostradach. Jest wielki oraz bardzo ciężki a jego kształt przypomina „zawiniętego” cukierka. Kształt tego typu gazonu pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji w ogrodzie a jego gładka „masa” sprawia, że jest bardzo wytrzymały i stabilny...

Wkrótce Dostępne
Gazon Cukierek

Pozostałe Kategorie W Firmie Maja

Wszystkie Kategorie

Zobacz Więcej
×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.