FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
FIRMA MAJA - PRZEDSPRZEDAŻ PRODUKTÓW


Zamów teraz = zapłać mniej


Oferta Przedsprzedażowa

Ogólne informacje oraz warunki

Firma „Maja” może zaoferować przedsprzedaż swoich niektórych produktów w atrakcyjniejszych cen przed ich oficjalną premierą. Każda rozwijająca się firma ma w swoich planach sprzedaż nowego produktu, który zostanie wprowadzony na rynek. Firma „Maja” każdego roku wprowadza na rynek kilkanaście nowych produktów i są one zazwyczaj do kupienia po oficjalnym zaprezentowaniu. Jednak wychodząc na naprzeciw zapotrzebowaniu oraz możliwością, jako producenci wprowadziliśmy taką opcję na wybrane produkty.

Podstawowe pytania:

Kiedy zamówienie zostanie wysłane?

- Planowana data wysyłki produktu przedsprzedażowego jest podane na stronie tego produktu.

Czy można zrezygnować z zamówienia przedsprzedażowego ?

- Tak, w przypadku przedpłaty zamawiający otrzymuję pełny zwrot w ciągu kilku dni.

Do kiedy można składać zamówienia w niższej cenie?

- Termin nie jest określany. Przedsprzedaż zakończy się przed datą pierwszych wysyłek.

Czy istnieje ryzyko przesunięcia się terminu wysyłki?

- Tak, ale nie powinno to trwać dłużej niż 14 dni roboczych i jest to rzadkość.


Zadzwoń do Nas Nr: 518804313

Dodatkowe Informacje

Zdjęcia pokazane w ofercie przedsprzedażowej są podglądowe i pochodzą z projektu. Produkt finalnie może się nieznacznie różnić.

Firma „Maja” zastrzega sobie prawo do odstąpienia od umowy, oraz zwrotu całości kwoty dla kupującego w przypadku problemów powstałych z przyczyn nieleżących po stronie „Firmy Maja” (siła wyższa”.

Cena niższa obowiązuje jedynie w trakcie trwania przedsprzedaży, po tym okresie nie ma możliwości zakupu produktów na takich warunkach.

Na stronie produktów przedsprzedażowych mogą występować 2 osobne daty dostawy dla poszczególnych elementów np: pustak inna data wysyłki, nakrycia inna data wysyłki. W zależności od ilości złożonego zamówienia na dany produkt, wysyłka zostanie podzielona lub połączona.

Firma Maja Raszów Sklep

Zalety:

1 - Niższy cena.

2 - Bezproblemowa rezygnacja.

Powiązane tematy:

Polityka Jakości

Dostawy

Jak Zamówić?

Promocje


×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.