FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
FIRMA MAJA - DLA PARTNERÓW 


Informacje Podstawowe

Oferta cenowa na produkty firmy Maja.

Uwaga!

Plik w formacie PDF zabezpieczony hasłem !


Informacje

Oferta zawiera tajemnice handlowe, które przeznaczona są wyłącznie dla firm współpracujących z nami. Aby uzyskać kod dostępu do otwarcia pliku prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod numerem telefonu: 518804313. Do uzyskania kodu będzie wymagana autoryzacja. Data informuje, kiedy zostały ostatnio wprowadzone poprawki, nowości w ofercie.

Firma Maja Logo

Cennik - Oferta

Data aktualizacji: 08.02.2023 r

Firma Maja Logo

Pobierz
×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.