FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
FIRMA MAJA - OCENY PRODUKTÓW


Niezależne opinie oraz oceny dla produktów

Oceny

Ogólne informacje

Bardzo cenimy Twoją opinię! Chcielibyśmy zaprosić Cię do podzielenia się swoimi wrażeniami dotyczącymi naszych produktów. Twoja opinia ma dla nas ogromne znaczenie!

I. Oceny produktów znajdujących się na stronie www.firmamaja.com są pobierane oraz aktualizowane m.in. również z oficjalnego sklepu na allegro, który prowadzimy pod nazwą Okazjoner-Polska. Każda ocena wystawiona w tym serwisie jest niezależna i pochodzi o klientów po sfinalizowaniu całej transakcji. Aktualne oceny oraz opinie można również sprawdzić wybierając dany produkt w tym serwisie aukcyjnym.

II. Uwzględniamy wystawioną ocenę produktu po sfinalizowaniu zamówienia na oficjalnej stronie sklepu "Firmy Maja" pod adresem www.firmamaja.com. Kupujący wraz z zamówionymi produktami otrzymuje dołączone do palety podziękowanie za zakupione produkty oraz prośbę o wystawienie oceny końcowej, którą odsyła do nas drogę e-mail (taka prośba może zostać wysłana w innej formie).

Jak liczymy oceny?

I. Obliczana jest średnia oceny dla produktu, lub grupy produktów jeżeli: np. produkt na jednej stronie składa się z 3 rozmiarów oraz różnych kolorów, wówczas sumowana jest średnia dla każdej wystawionej oceny z tej grupy.

II. Skala ocen jest od do gwiazdek.

Dlaczego oceny są pobierane również z Allegro?

Nasza firma stawia na uczciwość względem wystawionych ocen, nie mając wpływu na ich sumę. Produkt musi zostać fizycznie zakupiony, aby wystawić ocenę końcową. Jedyny wpływ jaki mamy na oceny to sprzedaż produktów wysokiej jakości, co wpływa na uzyskanie jak najlepszych ocen, czyli zgodnie z ofertą w naszym sklepie. Dodatkowo każdy klient jest w stanie sprawdzić, czy dany produkt w naszym sklepie na Allegro ma w rzeczywistości dobrą ocenę.

Nie wszystkie produkty wyświetlają ocenę

Nie każdy asortyment Firmy Maja znajduje się na Allegro oraz nie każdy klient wystawia ocenę, tym samym dla niektórych produktów oceny mogą być niedostępne. Firma Maja sprzedaje każdego roku wiele tysięcy produktów w całej Polsce, ale dopiero od niedawna prosimy klientów o pozostawienie oceny.


Zadzwoń do Nas Nr: 518804313

Oceny Gwiazdek to nie wszystko:

Oprócz oceny dostępne są również opinie o firmie oraz produktach:

Opinie o firmie z możliwością wystawienia w Google: https://g.page/r/CalUCXKbmP7HEB0/review

Opinie o produktach na Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/Okazjoner-polska

Firma Maja Raszów Sklep

Podgląd wyświetlanych ocen.

Powiązane tematy:

Polityka Jakości

Dostawy

Jak Zamówić?

Promocje

Dziękujemy za Twój czas poświęcony na przekazaniu opinii o naszych produktach i usługach. Twoje zaangarzowanie przyczynia się do rozwoju Polskiej Firmy Rodzinnej.

Patrycja, Zbigniew i Józef - Firma Rodzinna


×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.