FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
FIRMA MAJA - KOLOR +


WIĘCEJ KOLORU

Co oznacza kolor+ ?

Jeden produkt - 2 barwienia

Niektóre produkty mogą występować w dwóch wariantach barwienia. Takie zabarwianie tyczy się głównie obrzeży betonowych gdzie w pierwszym wariancie barwiona jest tylko góra (około 1 cm), natomiast w drugim cały element.


Sprawdź poniżej opis oraz szczegóły. Zadzwoń do Nas: Nr: 518804313

Która wersja jest dla Ciebie? (Uwaga przeczytaj uważnie!)

Standardowy oraz pełny kolor

Ekonomiczniejsza wersja z zabarwioną tylko górą jest dobrym rozwiązaniem dla osób w przypadku montażu głęboko osadzanych obrzeży gdzie boki będą niewidoczne lub mało widoczne, a wystawać będzie jedynie ozdobna górna część lub w przypadku chęci uzyskania efektu przejścia kolorów. Natomiast kiedy chcemy mieć pełny kolor z wyraźnie widocznymi bokami, wtedy zalecane jest użycie wersji pełno kolorystycznej w której boki jak i góra są barwione na jednakowy kolor.

Podsumowanie

Standardowa wersja z zabarwioną tylko górną częścią: góra barwiona w masie na intensywniejszy kolor (grubość około 1 cm) natomiast dolna warstwa lekko zabarwiona.

Wersja kolor+: Całość barwiona 100% w jednolitej masie bez widocznej różnicy.

Obie wersje różnią się ceną.

Które kolory?

Kolory+ pełne takie jak: piaskowy, toffi, ciemny brąz są barwione jednolicie i występują wyłącznie w pełnym kolorze.

Kolory standardowe: grafit, czerwony mogą występować w dwóch wersjach kolorystycznych.

Firma Maja Raszów Sklep

Firma Maja Raszów Sklep

Przykładowe Zdjęcia


×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.