FIRMA Logo Maja MAJA

Producent Wyrobów Betonowych
FIRMA MAJA - COVID19 


Informacje o Dostawach w trakcie Pandemii

Podstawowe informacje o dostawach w czasie pandemii.

Bezpieczne Zamówienia również dla osób starszych

1). Wszystkie zamówienia są realizowane 24h na dobę poprzez sklep internetowy, oraz dodatkowo przyjmujemy od osób starszych zamówienia telefonicznie w godzinach: 8:00 - 20:00, od poniedziałku do soboty.

2). Obecnie na dzień 13.04.2021 nie występują żadne ograniczenia dla przesyłek realizowanych poprzez Firmę "Maja", dotyczy to zamówień z przedpłatą, oraz za pobraniem.

3). Dla osób starszych powyżej 60 roku życia zostało wprowadzone "darmowe pobranie", oznacza to, że każda osoba starsza zostaje zwolniona z opłaty 290 zł za pobraniem. Płacąc u kuriera koszt wysyłki pobraniowej wynosi wówczas 199 zł, a nie 290 zł. Ma to na celu ograniczenie wychodzenia z domu i dokonywania wpłat przez starsze osoby w placówkach baków, oraz na poczcie.


Zalecenia

Firma Maja zaleca wszystkim klientom dokonywać zamówień, oraz wpłat poprzez firmowy sklep internetowy, bez wychodzenia z domu. Jeżeli mają Państwo możliwość prosimy ograniczyć przesyłki pobraniowe w celu uniknięcia wymiany gotówkowej z kierowcą, lub przygotować wyliczoną kwotę dla złożonego zamówienia.


Zapakujemy Twoje produkty i dostarczymy pod dom

Firma Maja produkuje wiele produktów, które z pewnością pozwolą upiększyć nie jeden ogród. Dzięki zakupom w naszym sklepie internetowym, każdy klient ma możliwość złożenia zamówienia według własnego zapotrzebowania bez wychodzenia z domu. Naszym zadaniem będzie skompletowanie całego zamówienia bez względu na "urozmaicenie" zamówienia, a następnie dostarczenie go pod wskazany adres.

Pamiętaj! Nasze dostawy są realizowane na terenie całej Polski wraz z rozładunkiem!

Firma Maja Logo

×

KONTAKT Z NAMI OD: 9:00 DO 18:00 (Pon.-Pt.) 

  Sprzedaż: +48 518 804 313

  Produkcja: +48 788 801 196

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.